آخرین خبر/ انجمن فرهنگی ورزشی معلولین شیراز با همکاری اد اره بهزیستی شهرستان شیراز، هیات ورزشهای همگانی فارس و شیراز، شورای هماهنگی تشکلهای مردم نهاد معلولین فارس، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری شیراز، درمانگاه خیریه د کتر حکمت، موسسه خیریه یاس نبوی پیاده روی خانوادگی معلولان در شیراز برگزار می کنند.
این انجمن در راستای یکی از اهداف خود که ورزش همگانی و پویایی جامعه هد ف بهزیستی است و کلیه گروههای معلولین ( جسمی حرکتی، قطع نخاع، قطع عضو، ناشنوایان، نابینایان ، سالمند ان ، کم توان های ذهنی، اوتیسم) می باشد در ساعت 8:30 روزجمعه 24 اسفند ماه در پارک جنت بمناسبت هفته مددکاری و میلاد حضرت علی(ع) اقدام به برگزاری یک همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همگانی ویژه معلولین و تجلیل از مدد کاران نمونه حوزه بهزیستی شهرستان شیراز به همراه برنامه های شاد و مفرح و همچنین ورزش های بومی محلی خواهد نمود که شامل برنامه ذیل می باشد: طناب کشی، طناب زنی، دوچرخه سواری، مچ اندازی، دو 100 متر، پرتاب توپ، ویلچررانی و چندین برنامه شاد و متنوع در هفته مددکاری برگزار می شود.
این برنامه که در پارک جنت شیراز برگزار می شود به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایایی اهدا خواهد شد. از تمام معلولان دعوت می شود همراه با خانواده‌های خود در این همایش بزرگ شرکت کنند .
در حاشیه برگزاری این برنامه از مدد کاران نمونه بهزیستی تجلیل می شود .
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913