آخرین خبر/بدمینتون بازان سیستان و بلوچستان امسال طی ۲۰ مرحله به رقابت های مختلف کشوری اعزام شده اند.
دبیر هیئت بدمینتون استان به آخرین خبر گفت: تیم اداره کل ورزش وجوانان سیستان وبلوچستان با ترکیب امین عزیزی مقدم، محمد هادی جعفری و علیرضا شهرکی و مربیگری نعمت ا... میری در مسابقات کارکنان دستگاه های اجرایی کشور موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد.
امین عزیزی مقدم افزود: منصور پورجنگی نیز مقام سوم رقابت های پیشکسوتان بدمینتون کشور را ازآن خود کرد.
وی ادامه داد: در مسابقات مرحله سوم رنکینگ جوانان بدمینتون کشور که در شیراز برگزار شد آقایان صالح سنگتراش و محمد‌ مهدی میرشکاری به مربیگری محمد‌ رضا نوری زاده با پیروزی دو بر یک مقابل تیم دو نفره میزبان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافتند و موفق شدند با حداکثر امتیاز به مقام قهرمانی جوانان کشور در سال 97 دست یابند.
وی اظهار کرد: برگزاری مسابقات بدمینتون کارکنان دولت انتخابی استان، کلاس مربیگری و شاتل تایم بدمینتون آقایان، رقابت های بانوان کارکنان دولت، حضور در مسابقات افتتاحیه استعدادهای برتر، شرکت تیم چوب طلایی در رقابت های لیگ دسته یک کشور، حضور در المپیاد استعدادهای برتر و ... از دیگر برنامه های این هیئت است که امسال انجام‌شد.
عزیزی مقدم خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان تنها حامی این هیئت برای حضور در رقابت های مختلف و اجرای برنامه ها بوده است که باید از مدیرکل ورزش و جوانان و نگاه ویژه وی به هیئت های ورزشی از جمله بدمینتون تقدیر کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c