باشگاه خبرنگاران/اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری شامگاه گذشته چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گفت: ۳۰ طرح پیشران توسعه برای این استان در سال ۱۳۹۸ تعریف و اجرایی خواهد شد.
وی افزود: آب و خاک، کشاورزی و دامپروری به عنوان مهمترین افق توسعه چهارمحال و بختیاری است.
عباسی تأکید کرد: ظرفیت‌های گردشگری چهارمحال و بختیاری و همچنین انتخاب علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به عنوان نماینده معین دولت در استان، می‌تواند تأثیر بسزایی در رونق گردشگری طی سال آینده در استان داشته باشد.
وی بر اجرایی شدن طرح جامع گردشگری چهارمحال و بختیاری به عنوان یکی از مصوبات سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان، تأکید کرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: دعوت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی با هدف سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف استان به ویژه حوزه گردشگری مور توجه قرار گیرد.
عباسی گفت: وصول مطالبات بانکی در چهارمحال و بختیاری و ارائه تسهیلات به طرح‌های جدید سرمایه گذاری از سوی مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط در استان، پیگیری و اجرایی شود.
وی اضافه کرد: در غیر این صورت بانک‌های عامل چهارمحال و بختیاری برای پرداخت تسهیلات به طرح‌های جدید با مشکل مواجه می‌شوند.
عباسی همچنین طرح انتقال آب بن به بروجن را مهمترین طرح ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری اعلام و تصریح کرد: واگذاری بخش‌هایی از این طرح به بخش خصوصی از سوی مسئولان شرکت آب منطقه‌ای استان دنبال و عملیاتی شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3