ایسنا/ وزیر راه و شهرسازی گفت: مترو کرج-هشتگرد تاکنون بیش از ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای تکمیل آن تقریباً فراهم شده و در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.
محمد اسلامی در حاشیه بازدید از پروژه مترو کرج-شهرجدید هشتگرد که امروز پنجشنبه 23 اسفند انجام شد در جمع خبرنگاران گفت: متروی هشتگرد یکی از پروژه‌های متفاوتی است که اجرای آن در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: بهره برداری از این پروژه به دلایلی چون بحث تملکات و آزادسازی پروژه و همچنین تامین زیرساخت‌ها زمانبر شده ولی با رفع موانع با سرعت بیشتری در حال انجام است.
این مسئول تصریح کرد: این پروژه تاکنون بیش از ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای تکمیل آن تقریباً فراهم شده و در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.
وی ابراز کرد: با تزریق نقدینگی به این پروژه، پیش بینی می‌شود متروی هشتگرد تا اواسط تابستان به بهره‌برداری برسد.
وزیر راه گفت: مردم این اطمینان را داشته باشند که با تمام توان برای تسریع در تکمیل این پروژه تلاش می‌کنیم و هیچ کم کاری‌ای در این حوزه وجود ندارد.
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر این خط دوم راه‌آهن کرج - قزوین هم در حال تکمیل است.
اسلامی افزود: این امکانات در کنار پروژه‌های اتوبانی کمک می‌کند تا بار ترافیکی محور کرج - قزوین کاهش یابد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وضعیت جاده طالقان هم افزود: موانع اجرایی این پروژه برطرف شده و سال آینده به بهره برداری می‌رسد.
وی گفت: امیدوارم طبیعت بکر و زیبای طالقان به خاطر اجرای این پروژه آسیب نبیند و شاهد تخریب زیبایی‌های این شهرستان نباشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af