ایرنا/ «رضا مرادی» روز پنجشنبه در گفت و گویی افزود: بررسی ها حاکی از ورود یک سامانه بارشی جدید به کشور است که فعالیت بارشی این سامانه از ساعات بعدازظهر پنجشنبه بخش هایی از استان مرکزی را در بر می گیرد و تا عصر روز جمعه تداوم دارد.
وی بیان کرد:روز جمعه نیز وزش باد شدید در برخی از نقاط استان مرکزی پیش بینی شده است.
مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی ادامه داد: وضعیت هوای این استان تا اواخر وقت امروز به صورت قسمتی ابری تا ابری و از ساعات بعدازظهر گاهی بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و گاهی وزش باد پیش بینی شده است.
مرادی تصریح کرد: وضعیت هوای استان مرکزی در روز جمعه به صورت قسمتی ابری تا ابری گاهی رگبار باران و احتمال رعد و برق، در ارتفاعات و مناطق سردسیر رگبار برف و وزش باد شدید، انتظار می رود.
وی گفت: دمای هوا در بیشتر نقاط این استان در 24 ساعت آینده با روند افزایشی همراه خواهد بود.
مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی ادامه داد: وضعیت جوی استان در روز شنبه پایدار پیش بینی شده و دمای هوا از این روز به صورت موقت کاهش می یابد اما از روز یکشنبه موج بارشی دیگری کشور و استان مرکزی را تحت تاثیر قرار می دهد که در صورت نداشتن تغییر در الگوی نقشه ها، از بعدازظهر یکشنبه تا اواخر وقت دوشنبه بارش باران و در مناطق سردسیر و ارتفاعات استان بارش برف و باران پیش بینی شده است.
261 و نیم میلیمتر بارندگی در سال زراعی جاری (اول مهرماه جاری) تاکنون در استان مرکزی به ثبت رسیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f