باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان در ایام تعطیل عید نوروز فعال و آماده پاسخگویی وارائه خدمت به مراجعین و پایش و رصد اشتغال دراستان و شهرستان‌های تابعه است.
حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت : دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مستقر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ایام تعطیل عید نوروز فعال و آماده پاسخگویی وارائه خدمت به مراجعین و پایش و رصد اشتغال دراستان و شهرستان‌های تابعه است.
دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان همچنین اظهار نمود: نظر به نقش محوری سیاست گذاری اشتغال که ازمهمترین مأموریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و به منظور پیگیری و رصد سند اجرایی اشتغال شهرستانی، درایام تعطیل نوروز با حضور در محل کار، نسبت به ارائه خدمت و راهنمایی متقاضیان حوزه اشتغال حضور دارند.
سند اجرایی اشتغال شهرستان‌ها به پیشنهاد و راهبری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، با امضای شخص استاندار ابلاغ و بر اساس این سند تکلیف ایجاد اشتغال در سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ توسط دستگاه‌های اجرایی، بانک‌های عامل و فرمانداران در شهرستان‌ها مشخص شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :