آخرین خبر/ سید مجتبی حکیم شهردار بابل بصورت رسمی کار خود را آغاز کرد.
در مراسم آغاز به کار سیدمجتبی حکیم، فرامرز ابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر بابل و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونین و مدیران مناطق شهرداری حضور داشتند. سید مجتبی حکیم شهردار بابل در سخنانی با تشکر از اعتماد شورای اسلامی شهر و وزارت کشور اظهار امیدواری کرد که بتواند برای شهر بابل اتفاقات خوبی را رقم بزند.
شهردار بابل بیان داشت: اساس بنده در سایه تعامل شورای اسلامی اصلاح و تغییرات مثبت در شهردار بابل است.
وی یادآور شد: قطعا باید در خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.
حکیم در ادامه بیان داشت: در حال حاضر اهتمام جدی شهرداری اتمام فوری پروژه های نیمه کاره است و بحث ساماندهی نیروی انسانی‌، پیگیری مطالبات شهرداری از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.
سید مجتبی حکیم در خاتمه گفت: بنای من بر پایه اعتماد‌، توسعه روزافزون و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و ارتقای خدمات‌دهی شهر می‌باشد‌، از این رو برای تغییر آمده‌ام و در این راه از همه انتظار کمک دارم.
فرامرز ابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر نیز طی سخنانی گفت: در دوره جدید مدیریت شهرداری بابل شاهد اجرای پروژه‌های بزرگ در راستای عمران و آبادانی شهر و پیشرفت روز افزون شهر بهار نارنج باشیم.
رئیس شورای اسلامی در ادامه افزود: از ویژگی‌های آقای حکیم داشتن سلامت‌، صداقت، تیزبینی و هوش بالاست و نکته بسیار حائز اهمیت که از ویژگی های بسیار خوب ایشان قاطعیت و اقتدار می‌باشد‌. فرامرز ابوالحسنی گفت: امید داریم با حضور آقای سیدمجتبی حکیم شهردار بابل شاهد شهرداری قدرتمند و مقتدر باشیم و بتوانیم رضایت خاطر مردم را نیز جلب نماییم. وی افزود: با ویژگی که آقای حکیم دارد، قطعا قادر به برآورده نمودن سیاست شورای اسلامی شهر هستند و بدون شک در این مقطع شهرداری بابل به شهرداری با ویژگی آقای حکیم نیاز دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9