باشگاه خبرنگاران/نخستین خانه جوان روستایی کشور در روستای چهار روستایی از توابع بخش ریگ شهرستان گناوه آغاز به کار کرد.
چهارروستایی از توابع بخش ریگ شهرستان گناوه از روستا‌های پرجمعیت و قدیمی استان بوشهر است و کتابخانه این روستا تاکنون سه بار در بین کتابخانه‌های کشور صاحب رتبه‌های برتر شده است.
فرماندار گناوه در آیین راه‌اندازی خانه جوان روستایی در چهارروستایی این شهرستان، گفت: می‌توان از ظرفیت خانه جوان برای به کارگیری استعداد‌های جوان و بهره مندی از اندیشه‌های آنان، برای توسعه روستا‌ها گام‌های مثبتی برداشت.
سیدعلی پاکنژاد افزود: جوانان روستای چهار روستایی می‌توانند با الگو برداری از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد برای اعتلای فرهنگی این روستای خود فعالیت کنند.
وی بیان کرد: خانه جوان چهار روستایی می‌تواند با فعال سازی باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان در روستا، این قشر را با فعالیت‌های کتابخوانی بیشتر آشنا کند و با استفاده از فرهیختگان خانه گفت وگوی روستا را پس از مرکز استان ایجاد کنند.
بخشدار ریگ هم گفت: خانه جوان به منظور خدمات رسانی بهینه به جوانان این روستا راه اندازی شده است و می‌تواند نقش بسزایی در بهبود شاخص‌های فرهنگی، تفریحی و تقویت فضای نشاط در جامعه ایفا کند.
مسعود شیرافکن افزود: توجه به جوانان موجب نخبه پروری در کشور می‌شود و مسیر توسعه را هموارتر می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22