تسنیم/ مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس با اشاره به اینکه 4 فیلم به صورت قطعی برای اکران نوروزی انتخاب شده است، گفت: سینماها و ساعت اکران به زودی اعلام می شود.
رسول شهابیان با اشاره به اینکه 4 فیلم به صورت قطعی برای اکران نوروز مشخص شده است، اظهار داشت: فیلم های « رحمان 1400»، « چهار انگشت»، « ژن خوک» و « متری شش و نیم» به صورت قطعی برای اکران نوروزی مشخص شدند اما سینماها و ساعت اکران هنوز اعلام نشده است.
وی با بیان اینکه تعدادی فیلم نیز هنوز به صورت قطعی مشخص نشده است، گفت: فیلم « تختی»، « آهوی پیشونی سفید 3» و « زندانی ها» 3 فیلمی هستند که ممکن است به اکران نوروزی برسند.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس افزود: در حال حاضر نیز فیلم « هت تریک» در سینما سعدی و « آهوی پیشونی سفید 2» نیز در سینما شیراز اکران می شود.
شهابیان بیان کرد: در سینما ایران « تخته گاز»، در سینما فلسطین « ماموریت غیرممکن» و در سینما پیام « قرارمون شهر پارک»اکران می شود.
وی با اشاره به استقبال مردم شیراز از فیلم های کمدی عنوان کرد: به دلیل این استقبال حدود 80 - 90 درصد فیلم های انتخابی کمدی هستند و برای نوروز نیز از 4 فیلم قطعی 3 فیلم در ژانر کمدی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913