ایسنا/ مدیر حج و زیارت استان از اعزام اولین کاروان زائرین نوروزی عتبات عالیات از کرمانشاه خبر داد. 
حامد دارابی بااشاره به آغاز اعزام های نوروزی عتبات عالیات در استان از امروز(جمعه، 24 اسفند)، اظهار کرد: این اعزام ها تا هشتم فروردین ادامه دارد و طی این مدت حدود 1200 زائر از استان کرمانشاه در قالب 31 کاروان به عتبات عالیات اعزام خواهند شد. 
وی از اعزام 20 کاروان نوروزی عتبات عالیات در کرمانشاه طی سال گذشته یاد کرد و گفت: امسال حدود 35 درصد افزایش اعزام به عتبات عالیات را در استان خواهیم داشت. 
مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: از مجموع 31 کاروانی که اعزام خواهیم کرد، مدت اقامت 15 کاروان پنج روزه و 16 کاروان نیز اقامت هفت روزه دارند. 
وی درخصوص هزینه های اعزام نوروزی به عتبات عالیات نیز اعلام کرد: هزینه سفر هر زائر در کاروان پنج روزه یک میلیون و 900 هزار تومان و در کاروان های هفت روزه دو میلیون و 150 هزار تومان است. 
دارابی یادآورشد: برای اعزام های امسال طرف عراقی خواستار افزایش 20 درصدی هزینه های اقامت و ارائه خدمات به زائرین ایرانی شده بود که با رایزنی هایی که سازمان حج و زیارت با طرف عراقی‌ داشت، خوشبختانه در اعزام های هفت روزه تنها پنج درصد و در اعزام های پنج روزه نیز سه درصد افزایش هزینه داشتیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :