باشگاه خبرنگاران/مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: در پی فعالیت سامانه بارشی که دیروز وارد استان شد، سامانه دیگری عصر فردا به استان می‌آید.
فرج الله شکوهی پور افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده کاهش موقت وقوع ناپایداری جوی در استان تا ظهر فرداست، اما عصر فردا شاهد نفوذ سامانه‌ای دیگر خواهیم بود که بر اثر فعالیت آن، ابتدا بارش‌ها بر روی دریا و در مرکز خلیج فارس رخ می‌دهد، سپس مناطق جنوبی استان را در برمی‌گیرد.
وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود یکشنبه با تقویت سامانه بارشی، در اغلب نقاط استان، بارش‌های پراکنده باران به همراه وزش باد قابل ملاحظه جنوبی، گاهی رگبار پراکنده باران و رعدوبرق ادامه یابد؛ هر چند در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ هم وجود دارد.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: همچنین به سبب وزش باد و گاهی تندباد‌های لحظه‌ای در این مدت، خلیج فارس مواج خواهد بود.
شکوهی پور گفت: امروز جهت وزش باد جنوب شرقی تا جنوب غربی است و با سرعت ۱۲ تا ۳۲ و در برخی ساعات تا ۴۲ کیلومتر در ساعت می‌وزد و از امشب جهت وزش باد متغیر است با سرعت ۸ تا ۲۸ کیلومتر در ساعت.
وی یادآور شد: امروز ارتفاع موج دریا، ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در لحظاتی تا ۱۵۰ سانتیمتر و از امشب ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22