فارس/ زمین ورزشگاه تختی شهر جم با وجود تلاش مسئولان همچنان کیفیت نامطلوبی دارد.
درهای ورزشگاه 20 هزار نفری تختی شهر جم که قرار بود از ساعت 16:45 به روی هواداران باز شود هنوز بسته است و هواداران بدون خرید بلیت در اطراف گیت ها هستند و از تاخیر در باز شدن درهای ورزشگاه گلایه دارند.
*باشگاه پارس جنوبی برای حضور بیشتر هوادارانش در آخرین مسابقه خانگی سال 97 ، تماشای این مسابقه برای هواداران را رایگان اعلام کرده است.
* عماد میرجوان که در دیدار با سپاهان در برخورد با مهدی کیانی دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بازی بیرون رفت، مشکلی برای بازی کردن مقابل ماشین سازی ندارد.
*رضا کرمانشاهی که به همراه رضا سخندان ، رضا قیم، مهدی سید علی ، سید رضا مهدوی و محمد هاشمی نسب و با نظارت سعید بطحایی این مسابقه را قضاوت می کند از وضعیت چمن ورزشگاه بازدید کردند.
* چمن ورزشگاه علی رغم تلاش مسئولان برگزاری برای بهبود شرایط آن، اما در این مسابقه نیز همچون دیدار پارس جنوبی با سایپا و نساجی وضعیت خوبی ندارد.
*برخی بانوان در اطراف استادیوم و گیت های ورودی به ورزشگاه دیده شدند که از ورود آنها به ورزشگاه جلوگیری شد.
*جمعیت زیادی در خیابان های اطراف ورزشگاه حضور دارند و با توجه به رایگان بودن تماشای این مسابقه به نظر می رسد استقبال خوبی از این دیدار شود.
* حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان هفته آینده به شهرستان کنگان استان بوشهر که نزدیک به جم است سفر می کند و همین موضوع بحث داغ هواداران در راه ورود به ورزشگاه شده است.
* بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در اردوی این تیم حاضر شده و برای دقایقی با فرمانده یگان ویژه و رئیس کانون هواداران تیمش صحبت کرد.
*اسکوبرد ورزشگاه تصاویر بازیکنان پارس جنوبی را به نمایش می گذارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22