فارس/فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند3نفره سارقین سیم برق در شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: این افراد تا کنون به 17فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند.
سردار خلیل واعظی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در شهرستان عسلویه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات میدانی گسترده ای را بر اساس روش‌های علمی و پلیسی آغاز کردند و سرانجام شب گذشته کارآگاهان دو نفر از سارقین را در یکی از روستاهای عسلویه شناسایی و آنها را دستگیر کردند .
فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود : دو نفر سارق دستگیر شده که بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با انتخاب نقاط خلوت اقدام به سرقت می‌کردند.
وی از اعتراف سارقین به سرقت 17 فقره سیم برق خبر داد و گفت: این سارقین سیم‌های مسروقه را به فردی در شهر "کازرون" می‌فروختند که این مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شد.
سردار واعظی همچنین از شناسایی و دستگیری سارقی که با بی‌هوش کردن طعمه‌های خود با استفاده از شکلات مسموم اموال آنها را به سرقت می‌برد، خبر داد و تصریح کرد: این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت‌ها و میدان‌های شهری در عسلویه طعمه‌های خود را از بین افراد جویای کار انتخاب ، سپس به بهانه سفارش جهت اشتغال آنها را به ساختمان‌های نیمه‌کار می‌کشاند و با استفاده از شکلات مسموم آنها را بی‌هوش و اموالشان را به سرقت می‌برد .
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه تحقیقات ادامه دارد، بیان کرد :این فرد تاکنون به 7 فقره سرقت اعتراف کرده که به‌وسیله چند نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده است .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22