آبادان نیوز/ به منظور بالا بردن سطح آمادگی نیروی واحد ایمنی و آتش نشانی و یگان حفاظت بندر آبادان بدون اطلاع قبلی مانور اطفاء حریق در خشکی و دریا برگزار شد.
بهبهانی رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بندر آبادان اظهار کرد: هدف از برگزاری این مانور سنجش توان و بالا بردن سطح آمادگی نیروی واحد ایمنی و آتش نشانی و یگان حفاظت این بندر بود.
وی در ادامه افزود: با توجه به برنامه هایی از جمله گردشگری و گشت های دریایی که این بندر به منظور استقبال از هموطنان و مهمانان نوروزی دارد ، لازم است برای ایجاد شرایطی کاملا امن و منظم ، نیروی آماده بکار برده شود.
سهیم پور سرپرست واحد آتش نشانی سرعت عمل آتش نشانان را خوب ارزیابی کرد و گفت پس از اعلام حریق به واحد آتش نشانی ، دو ماشین اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.
او ادامه داد: پس از رسیدن ماشین های اطفاء حریق به محل حادثه و بررسی آن محل و اعلام نیاز به یدک کش آتشخوار ، بلافاصله یک واحد یدک کش اعزام و وارد عمل شد.
بهزاد توکلی فرمانده یگان حفاظت بنادر آبادان خاطرنشان کرد : در این مانور که بدون اطلاع قبلی بود واحدهای یگان حفاظت برای برقرار کردن امنیت و نظم محل حضور داشت و علاوه بر آن ، واحد فنی و مهندسی ، واحد HSE ، حراست ، واحد های دریایی و بندری هم پای کار بودند که خوشبختانه هماهنگی کاملی را از خود نشان دادند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335