آخرین خبر/ تور و اتوبوس‌های گردشگری برای مسافران نوروزی در شیراز راه اندازی می‌شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: با همکاری شهرداری شیراز ، نوروز امسال در کمپ‌های اسکان، اتوبوس گردشگری برای مسافران قرار داده شده و مسافران و گردشگران می‌توانند با این تور‌های گردشگری از شهر تاریخی و ادبی شیراز دیدن کنند.
مصیب امیری با بیان اینکه راهنمایان گردشگری نیز این اتوبوس‌ها را همراهی می‌کنند، افزود: مسافران می‌توانند با خیال راحت خودروهایشان را در پارکینگ‌های کمپ‌ها پارک و برای کاهش ترافیک و راحتی بیشتر با اتوبوس‌های گردشگری از نقاط دیدنی بازدید کنند.
وی هزینه استفاده از اتوبوس‌های گردشگری را ۵ هزار تومان اعلام کرد و افزود: این تورگردشگری پس از بازدید از اماکن تاریخی، ظهر به حرم احمدبن موسی شاهچراغ (ع) وارد می‌شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، هزینه این تور‌های شهری را اندک ارزیابی کرد و یادآور شد: گردشگران نوروزی به واسطه اتوبوس‌های گردشگری نیازی به قرار گرفتن در صف تهیه بلیت اماکن تاریخی نیز ندارند.
امیری تصریح کرد: در این تورها گردشگران از محور زندیه، ارم، دروازه قران، موزه سنگ، آرامگاه هفت تن و چهل تن، جهان نما، دلگشا و سعدی بازدید می‌کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913