تابناک/ مدیرکل تعاون روستایی استان فارس گفت: قیمت‌ یک کیلوگرم سیب عرضه شده در طرح تنظیم بازار شش هزار تومان و قیمت یک کیلوگرم پرتقال والنسیا چهار هزار تومان مصوب شده است.
احد بهجت حقیقی اظهارداشت: مباشران بارگیری میوه را برای توزیع در شیراز و استان انجام می دهند، تا امروز توزیع میوه در سراسر فارس آغاز شود.
وی افزود: امسال در شیراز ۱۰۰ مرکز برای عرضه میوه طرح تنظیم بازار در نظر گرفته شده و در شهرستان‌ها هم مباشرانی که اعلام آمادگی کرده اند در کنار فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی، عرضه کننده میوه طرح تنظیم بازار هستند.
مدیرکل تعاون روستایی استان فارس اضافه کرد: سیب و پرتقال مورد نیاز برای عرضه در این طرح به صورت کامل خریداری شده است.
احد بهجت حقیقی افزود: اگر تقاضا برای طرح تنظیم بازار بیشتر از ظرفیت واحد‌های عرضه کننده باشد این آمادگی وجود دارد که خودرو‌های دارای سردخانه به کمک واحد‌های عرضه کننده بیایند و بخشی از تقاضای مصرف کننده را برطرف کنند.
وی اظهار داشت: پس از پایان فروردین ۹۸ اگر تقاضا برای میوه در این طرح همچنان وجود داشته باشد و هیات دولت نیز موافقت کند امکان افزایش مدت زمان عرضه بعد ازاین تاریخ هم وجود خواهد داشت.
سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین اتاق اصناف فارس بر واحد‌های عرضه کننده میوه طرح تنظیم نظارت می‌کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913