باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، از اجرای طرح آرامش بهاری در ۵۰ بقعه در آذربایجان شرقی خبر داد.
حجت الاسلام علی مصائبی افزود: حدود ۵۰ بقعه متبرکه شاخص این استان در طرح آرامش بهاری آماده میزبانی از زائران و مسافران داخلی و خارجی در ایام نوروز ۹۸ است.
وی گفت: از ۲۸ اسفندماه امسال تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۸ این بقاع برای پذیرایی از مسافران و زائران درآذربایجان شرقی آماده شده است.
وی اجرای برنامه‌های ویژه آرامش بهاری شامل تحویل سال نو، پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره خانواده، برنامه‌های فرهنگی کودک و نوجوانان وخیمه معرفت را از مهم‌ترین برنامه‌های این طرح برشمرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، افزود:بیش از ۱۳۰ مسجد و بقاع متبرکه درآذربایجان شرقی، ۳۶ باب مسجد در تبریز و ۳۰۰ باب مهانسرای در بقاع متبرکه شبانه روز آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.
مصائبی بیان کرد: تاکنون ۲ هزارنفر به خانواده‌های بی بضاعت اعم ازدرمانی وکمک ازدواج دراستان کمک مالی کرده اند.
وی افزود: تمامی بقعه‌های آذربایجان شرقی، از اعتبارات دولتی بهره‌مند نیستند وفقط با کمک‌های مردمی وخیران استانی ساماندهی می‌شوند.
مصائبی گفت: ما همه ساله طرح آرامش بهاری را در استان ارزیابی می‌کنیم، که درسال ۹۷ با استقبال ۱۰۰ درصدی مسافران مواجه شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf