ایسنا/ تیم کرمانشاه در سومین دوره مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ واکو کشور با کسب 6 مدال طلا و 4 نقره در جایگاه سوم قرار گرفت. 
با اعلام این خبر اظهار کرد: در این رقابت ها که به میزبانی استان کرمان برگزار شد، 350 ورزشکار از 20 استان کشور شرکت داشتند. 
وی بااشاره به اعزام 12 ورزشکار از کرمانشاه به این مسابقات، گفت: خوشبختانه ورزشکاران ما در این رقابت ها که جنبه انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت های جهانی کیک بوکسینگ واکو داشت، 6 مدال طلا و 4 نقره کسب کردند. 
مسئول کمیته کیک بوکسینگ واکو استان افزود: پدرام اسدی، رضا طاهری، نوید دلوجی، معین بهرامی، میلاد نیری، سجاد کوچکی، سعید نوروزی و مهدی مرادخانی ورزشکاران مدال آور کرمانشاه در این رقابت ها بودند که در دو استایل رینگ اسپورت و تاتمی اسپورت مقام بدست آوردند. 
وی همچنین عنوان کرد: رقابت های جهانی کیک بوکسینگ واکو مهر ماه سال آینده در کشور ترکیه برگزار می شود. 
اسدی در ادامه با اشاره به راه اندازی رشته کیک بوکسینگ واکو در کرمانشاه از سال 1389، اعلام کرد: جمعا 410 ورزشکار استان در این رشته فعال هستند. 
وی با بیان اینکه از زمان راه اندازی این رشته در کرمانشاه تاکنون مسابقات قهرمانی استان این رشته برگزار نشده، اعلام کرد: ورزشکارانی که به مسابقات اعزام می کنیم، براساس فراخوان و ارزیابی است که از آن داریم. 
مسئول کمیته کیک بوکسینگ واکو استان اضافه کرد: هرچند که کیک بوکسینگ واکو تنها رشته مورد قبول فدراسیون جهانی ورزش های رزمی در بخش کیک بوکسینگ است، اما متاسفانه در ایران آن را جزو رشته های زیرمجموعه انجمن های ورزشی قرار داده اند. 


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :