ایرنا/ مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: در ایام نوروز120 پرواز داخلی و خارجی از فرودگاه کرمانشاه انجام می شود که اگر میانگین هر پرواز را 130 نفر در نظر بگیریم این فرودگاه ظرفیت جابجایی بیش از 15 هزار نفر در هفته را دارد.
مجتبی بیاتی افزود: در ایام عید نوروز از روز چهارشنبه 29 اسفند هشت پرواز خارجی در هفته به جمع پروازهای فرودگاه بین المللی کرمانشاه انجام می شود.
وی اظهار داشت: از این پروازهای خارجی؛ 6 پرواز در مسیر کرمانشاه - اسپارتا ترکیه و 2 پرواز به مقصد شهر نجف اشرف عراق و بالعکس است.
او در ادامه با اشاره به ظرفیت های بالقوه استان کرمانشاه و هاب بودن منطقه و نقش محوری فرودگاه در منطقه غرب کشور، گفت: به دنبال آن هستیم مسافرین نوروزی در ایام عید از ارائه خدمات در فرودگاه رضایت کامل داشته باشند.
فرودگاه کرمانشاه به عنوان فرودگاه مرکز منطقه غرب کشور در سال 1350 تاسیس شد و نقش بسزایی در جابجایی مسافران استان های غربی کشور را دارد.
کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت در مرکزیت استان های کردستان، لرستان، ایلام و همدان قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246