ایسنا/ مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه از بازگشایی تقاطع غیرهمسطح امام حسین (ع) ظرف چند روز آینده در صورت مساعد بودن شرایط جوی خبر داد و افزود: افتتاح رسمی این پروژه نیز روزهای ابتدایی سال 98 برگزار میشود.
امیر همایون دولتشاهی با اشاره به تکمیل سه محور این تقاطع گفت: تقاطع امام حسین (ع) چهار محور دارد که در حال حاضر سه محور جنوب به شمال با سه خط عبور ترافیکی به طول 100 متر، محورجنوب به غرب با دو خط عبور ترافیکی به طول 300 متر و محور شمال به جنوب با سه خط عبور ترافیکی به طول 800 متر تکمیل شده است.
وی افزود: پیمانکار پروژه این سه محور را به معاونت عمرانی شهرداری تحویل داده و هم اکنون کار آسفالت این سه محور توسط نیروهای این معاونت در حال انجام است.
مشاور شهردار کرمانشاه تصریح کرد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی این سه محور ظرف چند روز آینده برای تردد خودروها بازگشایی میشوند.
دولتشاهی خاطرنشان کرد: محور چهارم این تقاطع نیز بهار سال آینده تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
مدیرکل روابط عمومی شهرداری کرمانشاه به سابقه این تقاطع اشاره کرد وافزود: تقاطع امام حسین (ع) سال 1392 به بهره برداری رسید که متاسفانه هنگام تردد در این تقاطع مشخص شد مشکلات هندسی دارد که موجب افزایش بار ترافیکی میشود.
وی افزود: در همین راستا کار اصلاح این تقاطع در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه نهایتا با تلاش استاندار، اعضای شورای شهر و بویژه پیگیری‌های شهردار کرمانشاه در دوماه گذشته که موجب تسریع امور این پروژه شد، این تقاطع اصلاح و ظرف چند روز آینده به بهره برداری می رسد.
دولتشاهی اعتبار این پروژه را 40 میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: 30 درصد این اعتبارات از منابع استانی و 70 درصد آن از منابع شهرداری تامین شده است.
مدیرکل روابط عمومی شهرداری کرمانشاه به اهمیت این تقاطع در تسهیل تردد و کاهش ترافیک اشاره کرد وافزود: این تقاطع در محور کریدور شمال به جنوب استان قرار دارد و بار ترافیکی بزرگراه کربلا هم از این تقاطع عبور میکند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :