ایرنا/ محمود محمودی روز سه شنبه در گفت و گویی در خصوص کمبود میوه در بعضی غرفه های عرضه میوه عید ستاد تنظیم بازار افزود: همزمان با افزایش تقاضا برای خرید میوه، بارگیری و ارسال میوه به نقاط مختلف استان در سردخانه های قزوین امروز شدت گرفته و این موضوع موجب بروز ترافیک و کندی در ارسال میوه شده است.
وی اظهار داشت: با رسیدن بار به مقاصد طی چند ساعت آینده، مشکل کمبود میوه در برخی غرفه های عرضه ستاد تنظیم بازار قزوین تا ساعاتی دیگر مرتفع می شود.
مدیر تعاون روستایی قزوین خاطرنشان کرد: سردخانه های استان مملو از میوه است و هیچ کمبودی تا پایان تعطیلات نوروزی نخواهیم داشت.
محمودی به شهروندان توصیه کرد با توجه به وجود میوه به مقدار کافی، نیازهای خود به این محصولات را در 2 یا چند نوبت تهیه کنند تا از ایجاد صف در غرفه های توزیع جلوگیری شود.
وی یادآور شد: 2 هزار تن میوه شامل سیب و پرتقال در نوروز امسال در 130 غرفه تعیین شده در استان قزوین به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار توزیع می شود.
ساعات کار این غرفه ها هر روز از ساعت 8 تا 20 تعیین شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9