فارس/ سرهنگ محمد نمازی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان آستارا قرار گرفت.
وی با بیان اینکه مأموران پلیس آگاهی شهرستان آستارا با استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری یک سارق حرفه‌ای موتورسیکلت شدند گفت: متهم 36 ساله در جریان بازجویی‌های فنی پلیس آگاهی به پنج فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا به انهدام کارگاه تولید و ساخت مواد محترقه آتش‌زا در این شهرستان اشاره کرد و افزود: در این راستا، یک توزیع‌کننده 26 ساله مواد محترقه آتش‌زا دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
نمازی نوع مواد کشف‌شده را چهارهزار و 72 عدد کپسولی، یک عدد ترازوی توزین، سه‌هزار و 860 گرم باروت، 60 برگ لیبل و هلوگرام، پنج کیلوگرم قوطی خالی مخصوص ترقه کپسولی و 25 عدد قوطی خالی دانست و گفت: پلیس برخورد جدی با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال را در دستور کار خود قرار داده است.
این مقام مسئول از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون کلاه‌برداری، فعالیت شرکت‌های هرمی، خریدوفروش کالای قاچاق، مواد مخدر و حمل فرآورده‌های خام دامی و شیلاتی را با شماره تماس 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0