آخرین خبر/ جواد بخشی در گفتگو با خبرنگار آخرین خبر از وضعیت امدادرسانی سپاه به سیل‌زدگان و گرفتاران در طغیان طی دیروز و امروز آب رودها در روستاها و شهرهای گلوگاه، بهشهر، میاندورود، نکا، ساری، سوادکوه، بابل و به ویژه سیمرغ(کیاکلا) خبر داد.
وی تصریح کرد: به محض وقوع سیل و طغیان در مناطق مختلف استان، فرماندهان نواحی مقاومت بسیج شهرستان‌های مازندران به لحاظ ذات بنیادین سپاه، با همه توان نیرویی بسیج و بکارگیری تمام توان و امکانات برای یاری مردم و همراهی، همدلی و همدردی با آسیب‌دیدگان به فعالیت امدادی پرداختند.
معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا با بیان اینکه سپاه و بسیج هیچ شانی جز خدمت‌رسانی و در کنار مردم بودن ندارند، یادآور شد: تا پایان شب گذشته نیروهای بسیج با بکار گیری چندین دستگاه جت اسکی و بیل مکانیکی اقدام کردند که طی آن نجات ، تخلیه و جابجایی مردم از منازل و مناطق گرفتار در آب به حسینیه ها و مساجد و همچنین روانسازی و هدایت طغیان آب انجام شد.
این مسؤول هدف اول سپاه را نجات مردم گرفتار در سیل و جلوگیری و کاهش از تلفات برشمرد و ادامه داد: سپاه کربلا در حوزه تامین امنیت حادثه دیدگان با برنامه‌ اقدام کرده و در حوزه خدمات‌رسانی به مردم با توزیع مناسب جیره‌های غذایی، آب، نان و ... پوشاک و پتو کمک‌های اولیه را انجام داد.
بخشی با یادآوری اینکه مردم مناطق آسیب‌دیده مازندران مطمئن باشند که بسیج و سپاه کربلای استان در ایام منتهی به سال تحویل همواره تا بازگشت شرایط عادی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند شد و همیشه در کنار مردم هستند، گفت: تمام تلاش ما بر این است تا مردمی که در شرایط سخت معیشتی ناشی از فشارهای اقتصادی چندین ماهه، گرفتار آن بودند آلام حوادث طبیعی را به حداقل رسانده و همیار و همدرد آنان باشیم تا شب‌های عید این خانواده‌ها مشکلی نداشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9