ایرنا/مسئول کمیته تنظیم بازار اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس گفت: بر اساس دستورالعمل های ابلاغی و برنامه ریزی انجام شده تاکنون 45 تن برنج و 60 تن شکر در سه فروشگاه سطح شهرستان و سه غرفه در نمایشگاه بهاره در دو نوبت صبح و عصر توزیع شده است.
حسام نوحی با اشاره به توقف توزیع گوشت در شهرستان اظهار داشت: از تاریخ 21 اسفند ماه توزیع گوشت در این شهرستان به دلیل عدم دسترسی فروشگاهها به سامانه توزیع سراسری متوقف شده است و در حال پی گیری برای از سرگیری توزیع گرم و منجمد طی هفته آینده در سال جدید هستیم.
عضو کمیته نمایشگاه بهاره شهرستان پردیس با اشاره به رضایت 85 درصد خریداران از وضعیت رفاهی، امنیتی و برخورد مناسب فروشندگان خاطر نشان کرد: در نمایشگاه بهار امسال شکایتی در خصوص گرانفروشی و برخورد نامناسب نداشتیم و استقرار نیروهای انتظامی و آتش نشانی و تامین نمازخانه، سرویس بهداشتی و غرفه های مواد خوراکی و حضور مستمر بازرسان بخشی از تدارکات این کمیته به منظور رفاه شهروندان بود.
مدیر نمایشگاه بهاره سال 97 پردیس گفت: در نمایشگاه بهاره امسال شهر پردیس 207 غرفه در سه سالن برپا شد که 10 غرفه به زنان سرپرست خانوار از سوی فرمانداری و 3 غرفه به بانوان از سوی کمیته امداد به رایگان واگذار شد.
علی قربانی افزود: همزمانی برپایی این نمایشگاه با سه شنبه بازار شهر پردیس یکی از مشکلات غرفه داران بود و این مشکل به دلیل عدم هماهنگی بین اداره اصناف، شهرداری و کسبه سه شنبه بازار ایجاد شد.
وی با اشاره به شرایط نامساعد جوی طی روزهای برگزاری نمایشگاه خاطر نشان کرد: بارش برف و باران و برودت هوا و مشکل اقتصادی مردم را می توان از دلایل اصلی کاهش مراجعه شهروندان به غرفه های نمایشگاهی و عدم رضایت غرفه داران از فروش امسال دانست.
مدیر نمایشگاه بهاره شهرستان پردیس گفت: فروشندگان سه شنبه بازار بهتر است زیر نظر اتاق اصناف شهرستان پروانه سیار گرفته و ساماندهی شوند.
شهرستان پردیس با جمعیت 250 هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651