ایسنا/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: در جریان حوادث چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) 106 نفر در نقاط مختلف کرمانشاه دچار صدمه و آسیب دیدگی شدند.
سرهنگ 'محمدرضا آمویی' روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق اعلام مرکز فوریت های پزشکی (اورژانس) کرمانشاه، از مجموع مصدومان چهارشنبه آخر سال هشت نفر بستری، 92 نفر پس از مراجعه به مراکز درمانی به صورت سرپایی و 6 نفر نیز در محل آسیب دیدگی مداوا شدند.
وی خاطرنشان کرد: 65 نفر از مصدومان چهارشنبه سوری اهل شهر کرمانشاه، 39 نفر اهل شهرستان های استان و 2 نفر نیز از استان های همجوار برای درمان به مراکز درمانی کرمانشاه منتقل شدند.
سرهنگ آمویی افزود: طبق اعلام مرکز اورژانس استان، عموم جراحت ها به دست ها، پاها و صورت افراد وارد آمده بود و تنها 2 نفر از ناحیه چشم مصدوم شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: آمار مصدومان چهارشنبه سوری امسال در مقایسه با سال قبل که 179 نفر بودند، حدود 41 درصد کاهش نشان می دهد.
وی، ارائه آموزش های لازم به مردم خصوصا نوجوانان و جوانان را از مهمترین علل کاهش مصدومان چهارشنبه سوری عنوان کرد و گفت: این آموزش ها و خطرات ناشی از استفاده نادرست از مواد محترقه خصوصا غیرمجاز از طریق رسانه ملی، خبرگزاری ها و نشریات و همچنین نصب بنر و پلاکارد در نقاط مختلف به مردم ارائه شد.
سرهنگ آمویی تصریح کرد: خوشبختانه هر ساله شاهد کاهش آمار مصدومان حوادث چهارشنبه پایان سال هستیم که این بیانگر اهتمام خانواده ها برای رعایت هشدارهای پلیسی و همکاری آن ها با ماموران انتظامی است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :