آخرین خبر/ یکی از نمونه های زیبایی طبیعت دریاچه ها هستند که بخصوص در استان مازندران دریاچه های مختلفی وجود داشته که هر کدام طبیعتی منحصر به فرد را به گردشگران هدیه می دهند.
اگر به مناطق کوهستانی سفر کرده باشید اکثر دریاچه ها در این مناطق واقع شده اند و دریاچه ولشت نیز یکی از دریاچه هایی با منظره بی نظیر است که در یک منطقه کوهستانی در جنوب غربی شهر چالوس و ۷ کیلومتری شمال شرقی شهر کلاردشت واقع شده است.
برای رسیدن به دریاچه ولشت فقط کافیست از طریق جاده کندوان و محور ارتباطی چالوس به تهران حرکت کنید و در کیلومتر ۲۳ به بعد از پل کجور به سمت غرب رفته و در مسیری پرپیچ و خم با جنگل‌های زیبای کاج به روستای خوش اب و هوای کردی چال که با جاده‌ای خاکی تا کنار دریاچه شما را همراهی می کند بروید .
دریاچه ولشت طبیعتی بی نظیر با کوهستان های اطراف و مراتع سرسبزی در کنار دریاچه که محل تغذیه حیوانات می باشد است و حتی دریاچه ولشت با مساحت حدود ۱۵۰ هزار مترمربع و متوسط عمق آن که ۲۰ مترمی باشد، زیستگاه پرندگان مهاجر است .
در دریاچه ولشت امکان ماهیگیری، شنا و قایقرانی وجود داشته و شما با سفر به این منطقه زیبا می توانید از این تفریحات بهره مند شوید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9