آخرین خبر/ نمک‌آبرود از جاذبه های گردشگری استان مازندران می باشد. این شهرک گردشگری و ویلایی بین راه چالوس به تنکابن و در ۱۲ کیلومتری غرب چالوس واقع شده است.شهرک نمک آبرود دارای خط تله کابینی به نام تله‌کابین نمک‌آبرود است.
شهرک توریستی نمک آبرود ار نظر منابع طبیعی مانند دریا و سواحل بسیار زیبا و مناسب ،جلگه شالیزارهای سر سبزو کوههای پوشیده از گیاهان متنوع و هماهنگی این عوامل با یکدیگر و از طرفی دیگر برخورداری از امکاناتی نظیر دو خط تله کابین ،سورتمه سواری،امکانات پذیرایی همچون رستوران، فست فود و کافی شاپ، تفرجگاههای ساحلی ماسه ای ،دریاچه زیبای لاک پشت ها ،شهر بازی ،باشگاه تیر اندازی، پرواز تفریحی ،آموزش با هواپیما و هلی کوپتر و… همچنین نزدیکی به مراکز خرید،قدم زدن و دوچرخه سواری در محیط شهرک در هر ساعت شبانه روز ، در ایران بی نظیر است .تله کابین با طول کابل ۲۰۰۰ متر در کمتر از ۱۵ دقیقه گردشگران را از نواحی جلگه ای ساحل دریا به ارتفاع ۱۰۵۰متری مدوبن منتقل می کند که در حین انتقال بدیع مناظر را به نمایش می گذارد ، این مکان تفریحی بهترین شرائط را برای اجرای تورهای مسافرتی داراست .
وجود هتلی بسیار زیبا درشهرک نمک آبرود به نام هتل آزادی با دارا بودن ۵ ستاره و گروه ب یکی از بهترین اماکن اقامتی کشور است . و در کنار دریا بشکل زیبایی ساخته شده و دارای ۱۸۰ باب اتاق در کلاسهای مختلف و سالنهای متعدد پذیرایی با امانات ویژه می باشد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9