فرارو/بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی، بار ترافیکی شهر تهران در روز ۲۹ اسفند ماه روان گزارش شده است و بیشتر بار ترافیکی مربوط به معابر مجاور و منتهی به مراکز خرید است.
جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، وضعیت ترافیکی تهران را در آخرین ساعات سال ۹۷ تشریح کرد.
سرهنگ دوم عباس اوتادی در این باره اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی، بار ترافیکی شهر تهران در روز ۲۹ اسفند ماه روان گزارش شده است و بیشتر بار ترافیکی مربوط به معابر مجاور و منتهی به مراکز خرید است.
وی ادامه داد: این معابر از جمله خیابان ولیعصر از پارکوی تا تجریش، خیابان شریعتی از پل رومی تا میدان قدس، خیابان جمهوری، خیابان مولوی، خیابان ستارخان و... هستند.
جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با اشاره به اینکه در برخی از معابر تهران نیز شاهد بار ترافیکی پرحجم، اما کنترل شده هستیم، گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی بر اساس تدابیر اتخاذ شده برای تسهیل عبور و مرور شهروندان مستقر هستند. از جمله این خروجی‌ها می‌توان به شمال به جنوب بسیج، شمال به جنوب امام علی (ع)، بزرگراه آزادگان در مسیر شرق به غرب، اتوبان تهران-قم به سمت جنوب و نواب به سمت جنوب اشاره کرد.
اوتادی همچنین گفت: با توجه به اینکه در ساعات پایانی سال ۹۷هستیم، تراکم زیادی در سطح شهر از جمله مراکز خرید و... مشاهده می‌شود بنابراین به شهروندان توصیه می‌کنیم به منظور تسهیل عبور و مرور و جلوگیری از اتلاف وقت از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651