رکنا/مرد فریبکار با کپی کردن کارت‌های بانکی طعمه‌هایش اقدام به برداشت میلیونی کرد و در 2 هفته پول میلیاردی به جیب زد.
سرهنگ تورج کاظمی رییس پلیس فتا تهران گفت: چندی قبل ماموران پلیس فتا در جریان برداشت‌های میلیونی غیرمجاز از حساب 35 نفر در مناطق شمالی تهران قرار گرفتند.
وی افزود: ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که متهم با کپی کردن کارت‌های بانکی طعمه‌هایش از طریق دستگاه اسکیمر و با در اختیار داشتن رمزهای کارتی اقدام به برداشت از حساب‌های بانکی سوژه هایش کرده است.
سرهنگ کاظمی ادامه داد: ماموران با اقدامات کارشناسی و هماهنگی با موسسات بانکی خیلی زود موفق به شناسایی عامل این برداشت‌های غیرمجاز شدند و در عملیاتی اطلاعاتی این متهم را دستگیر کردند.
رییس پلیس فتا تهران گفت: در تحقیقات از متهم مشخص شد که وی از حدود 3 ماه قبل به عنوان شاگرد مغازه در چند فروشگاه شمال تهران با توجه به جلب اعتماد مشتریان اقدام به کپی کردن کارت‌های بانکی طعمه‌هایش کرده و با در اختیار داشتن رمزهای آنها از 2 هفته قبل شروع به برداشت 40 تا 50 میلیون تومانی از حساب افراد کرده است.
وی عنوان کرد: این متهم که تازه کار است بالای یک میلیارد تومان از حساب افراد پول برداشت کرده است و 35 مالباخته شناسایی شده‌اند و احتمال می‌رود افراد دیگری در دام این متهم گرفتار شده باشند که تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651