باشگاه خبرنگاران/استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امیدوارم با توجه به بارندگی‌های خوب سال جاری در کشور افغانستان و همکاری این کشور همسایه، مسئله تامین آب شرب و کشاورزی منطقه سیستان و شهر زاهدان مرتفع شود
احمدعلی موهبتی در نشست صمیمانه با مدیر و پرسنل اداره‌کل امور اقتصاد و دارایی استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه دولت معتقد است سیستان و بلوچستان مهمترین و استراتژیک‌ترین استان کشور است، گفت: لازمه بهره‌گیری از فرصت استثنایی توجه دولت به سیستان و بلوچستان ایثار، فداکاری، نظم‌بخشی و جدیت مسئولان و مدیران استانی است.
احمدعلی موهبتی اظهار داشت: مجموعه دستاورد‌های سفر معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه به استان منجر به تصویب پروژه‌هایی توسط هیئت دولت با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف آب، راه، راه‌آهن و ... بود که نویدبخش حرکت موثر استان به سمت توسعه است.
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه دولت معتقد است سیستان و بلوچستان مهمترین و استراتژیک‌ترین استان کشور است، افزود: لازمه بهره‌گیری از فرصت استثنایی توجه مسئولان کشوری و به ویژه دولت به استان سیستان و بلوچستان ایثار، فداکاری، نظم‌بخشی و جدیت مسئولان و مدیران استانی است.
وی بیان کرد: امیدوارم با توجه به بارندگی‌های خوب سال جاری در کشور افغانستان و همکاری این کشور همسایه، مسئله تامین آب شرب و کشاورزی منطقه سیستان و شهر زاهدان مرتفع شود.
موهبتی تاکید کرد: گازرسانی به شهر‌های استان از اولویت‌های مهم ماست، بنابراین با توجه به کمبود امکانات شرکت گاز سیستان و بلوچستان، چند استان به عنوان معین در امر گازرسانی به شهر‌های استان با ما همکاری خواهند داشت.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: پروژه گازرسانی به زابل در دو گستره زاهدان به دو راهی "دشتک" و دو راهی دشتک به زابل تقسیم‌بندی شده و در حال اجراست که امیدواریم با تامین اعتبار به موقع در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسد.
وی با بیان اینکه موفق شدیم مجوز احداث فرودگاه در خارج از منطقه آزاد چابهار را اخذ کنیم که برای جنوب استان بسیار اثرگذار خواهد بود، تاکیدکرد: ارتقای سطح اقتصاد استان، ارتقای امنیت کاری و توسعه روابط اجتماعی و فرهنگی را به دنبال خواهد داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c