باشگاه خبرنگاران/رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر گفت: حوادث چهارشنبه آخر سال یازده مصدوم در این استان به دنبال داشت.
دکتر عبدالرحیم دادجو بیان کرد: یک نفر از این یازده مصدوم به صورت سرپایی مداوا شد و ۱۰ نفر برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شدند.
وی ادامه داد: مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال بین سنین ۷ تا ۲۹ ساله هستند و بیشترین آسیب به ناحیه دست و صورت این افراد وارد شده است.
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر افزود: دو نفر از آسیب دیدگان دختران نوجوان ۱۵ و ۱۷ ساله هستند و ۹ نفر دیگر مرد هستند که سوختگی آن‌ها از نوع درجه یک و ۲ و سه است.
پیش از این دادجو گفته بود، حوادث چهارشنبه آخر سال گذشته، ۳۹ مصدوم داشت به این ترتیب تعداد مصدومان امسال بیش از ۷۱ درصد کاهش یافته است.
رسانه‌های مختلف به ویژه صداوسیما در هفته‎های اخیر فعالیت‌های گوناگونی برای آگاهی مردم از پیامد رفتار‌های پرخطر در مراسم چهارشنبه آخر سال داشتند. رفتار‌هایی مانند استفاده از مواد محترقه دست ساز که عوارض جبران ناپذیری به دنبال دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22