باشگاه خبرنگاران/استاندار کرمان گفت: توسعه متوازن و پایدار، اشتغال، تولید، رفع فقر و محرومیت، تنظیم بازار، توسعه متوازن و رفع مشکلات ناشی از کم آبی و خشکسالی از اولویت‌های استان در سال ۹۸ است.
دکتر محمدجواد فدائی در پیام نوروزی خود گفت: سال ۹۸ باید سال رونق و توسعه اقتصادی و حل مشکلات اساسی استان باشد که در این زمینه می‌توان از امکانات زیادی که در استان وجود دارد، استفاده و به موفقیت‌های مورد نظر دست یابیم.
وی با تاکید بر اینکه ساختن استان نیاز به همکاری تمامی مردم و گروه‌ها دارد، عنوان کرد: از همه مردم عزیز به ویژه نخبگان، دانشگاهیان، مدیران و کارکنان بخش‌های دولتی و خصوصی می‌خواهم که همه توان، ظرفیت و استعداد خود را برای اجرای برنامه‌های و توسعه و رشد استان ارائه کرده و در اجرای این طرح‌ها مشارکت داشته باشند.
استاندار کرمان تصریح کرد: در تغییر و تحول طبیعت نکاتی وجود دارد که اگر به آن‌ها توجه شود، پندآموز و الهام بخش خواهد بود.
فدائی گفت: در پائیز برگ درختان به زردی گرائیده و درختان به مرور تمام امکانات و داشته‌های خود را از دست می‌دهند؛ به طوریکه در زمستان درختان به صورت شاخه‌های خشکی نمایان می‌شوند که انگار امیدی برای زندگی دوباره آن‌ها متصور نیست.
فدائی ادامه داد: بهار پرطروات و زیبا از دل همین ناامیدی پدیدار می‌شود و معنای این سیر طبیعت آن است که اگر طبیعت همه داشته‌های خود را از دست بدهد با استعداد و ظرفیت موجود خود دوباره همه آن امکانات و داشته‌ها را به دست می‌آورد و این سیر طبیعت این درس را به آدمی می‌آموزد که در زندگی ما انسان‌ها نیز اگر همه امکانات و داشته‌ها از دست برود، نباید ناامید شد، زیرا با استفاده از توان، ظرفیت و استعداد‌های خود می‌توانیم همه آن داشته‌ها و امکانات را مجددا به دست آوریم.
استاندارکرمان گفت: خوب است نگاهی مختصر به سال ۹۷ داشته باشیم و یکی از رویداد‌های قابل توجه در این سال، تغییر مدیریت استان بود که در جریان آن بنده، توفیق و افتخار را به دست آوردم که در خدمت مردم شریف و عزیز کرمان باشیم و از همه استانداران قبلی به ویژه جناب آقای رزم حسینی استاندار سابق که با زحمات همت و تلاش نقش موثری در توسعه استان داشتند تقدیر و تشکر می‌کنم.
فدائی افزود: هر چند که حدود نیمی از سال ۹۷ مدیریت اجرائی استان همراه با سرپرستی استانداری بود ما شاهد موفقیت‌ها و دستاورد‌های خوبی در طول سال بودیم و طرح‌ها و پروژه‌های زیادی به بهره برداری رسید و زمینه خدمت بیشتر به مردم فراهم شد.
استاندار کرمان تاکید کرد: امیدوارم که سال ۹۸ سال موفقیت و پیروزی بیشتر ملت ایران و مردم شریف کرمان باشد.
وی بیان کرد: سال جدیدشروع گام دوم انقلاب اسلامی است که برای رسیدن به دستاورد‌های انقلاب در ۷ فصل توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین شده و همه باید برای تحقق آن تلاش کنیم.
وی یادآور شد: یکی از اتفاقات مهم در سال آینده، انتخابات مجلس شورای اسلامی است و انتخابات مظهر جمهوریت و مردم سالاری نظام و محل اعمال اراده مردم برای تعیین سرنوشت خودشان است.
وی با بیان اینکه انتخابات موجب انسجام جامعه، نشاط سیاسی، همدلی و همکاری مردم می‌شود، گفت: همه باید در سال ۹۸ مسائل مربوط به این اتفاق بزرگ را با حساسیت دنبال کنیم و از این فرصت برای رشد و توسعه استان استفاده منمائیم.
وی تاکید کرد: لازم می‌دانم از همه مردم نجیب و شریف استان کرمان و همه کسانی که در طول سال گذشته با مدیریت استان و دستگاه‌های اجرایی همکاری و همراهی داشتند به ویژه از نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولان قضایی، نیرو‌های نظامی و انتظامی و اصحاب رسانه صمیمانه تقدیر و تشکرکنم.
فدایی اظهارداشت: "خدمت همه مسافران نوروزی نیز خیر مقدم عرض نموده و امیدواریم در مدتی که در استان کرمان هستند به آن‌ها خوش گذشته و با خاطرات خوبی استان را ترک کنند و از خداوند بزرگ می‌خواهم سال ۹۸ را سالی پر از نعمت و برکت برای کشور عزیزمان و استان قرار دهد و به همه ما توفیق عنایت کند که در راستای انجام وظایف خود و خدمت به مردم و آنچه مورد رضایت خداوند است، هر چه بهتر حرکت کنیم. "همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00