ایرنا/ سردار مهدی انصاری روز جمعه در گفت و گویی اظهار داشت: این مقدار مواد مخدر از یک دستگاه خودروی 405 در عملیات ایست و بازرسی ماموران پاسگاه انتظامی این استان کشف شد.
وی افزود: ماموران پاسگاه حین بازرسی خودرو های عبوری به یک دستگاه 405 مشکوک و خودرو را متوقف کردند.
سردار انصاری بیان کرد: ماموران با استفاده از تجربیات فنی و تخصصی خود در بررسی از این خودرو موفق به کشف 30 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طور ماهرانه ای جاسازی شده بود، شدند.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به معرفی2 قاچاقچی دستگیر شده به مرجع قضایی، تصریح کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس استان دنبال می شود.
وی افزود: با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، از شهروندان خواست بیش از گذشته با ماموران انتظامی برای مبارزه با مواد مخدر همکاری کنند و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
در سال 1396 چهار تن و 696 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شد.
چهار هزار و 71 کیلو گرم آن ماده مخدر از نوع تریاک و مابقی حشیش، ماری جوانا، هرویین و دیگر انواع مواد مخدر بوده و در این راستا یکهزار و 846 نفر دستگیر، 337 دستگاه خودرو توقیف و 68 باند منهدم شدند.
کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0