ایرنا/ سرهنگ محمدرضا قهرمان نژاد روز جمعه در گفت و گویی اظهار داشت: وقوع سه فقره تصادف منجر به فوت در طرح نوروزی امسال چهار قربانی داشته است.
وی افزود: شب گذشته، بر اثر تصادف یک دستگاه پراید با یک دستگاه سمند، در محدوده رباط قره بیل، یک سرنشین پراید جان خود را از دست داد.
معاون عملیات پلیس راه خراسان شمالی درباره علت این سانحه ترافیکی افزود: سه دهنه پل در محدوده رباط قره بیل به علت بارندگی ها نشست کرده بود که این امر سبب ایجاد دست انداز و اخلال در تردد شده بود.
وی تصریح کرد: راننده سمند از سمت جنگل گلستان به آشخانه در حال حرکت بود که به علت دست انداز دچار انحراف به لاین مخالف شده و منجر به تصادف با پراید شده است.
سرهنگ قهرمان نژاد با اشاره به اینکه سرنشین پراید به علت شدت ضربه، در صحنه فوت کرد افزود: در این سانحه 50 درصد عامل تصادف راننده سمند و 50 درصد راه، شناخته شده است.
وی افزود: در سانحه دیگری، برخورد یک دستگاه خودرو دانگ فنگ با پراید، در محور سنخواست-اسفراین سبب کشته شدن دو سرنشین پراید شد.
معاون عملیات پلیس راه خراسان شمالی گفت: این سانحه صبح امروز گزارش شده است.
وی افزود: کارشناسان، علت این سانحه را تجاوز به چپ، خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو دانگ فنگ اعلام کرده اند.
سرهنگ قهرمان نژاد گفت: در سانحه دیگری که در 25 اسفند سال گذشته و در نخستین روز از طرح نوروزی رخ داد، برخورد سمند با تراکتور سبب کشته شدن سرنشین سمند شد.
معاون عملیات پلیس راه خراسان شمالی اظهار داشت: این حادثه در محور فرعی جاجرم به روستای اصغر آباد رخ داد و علت آن نقص فنی در سیستم روشنایی تراکتور و عدم توجه به جلو از سوی راننده سمند گزارش شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45