میراث آریا/ رضا برومند امروز 3 فروردین با بیان این مطلب افزود: جشن نوروزگاه هرمزگاه هر شب در ایام نوروز به معرفی آداب و رسوم مناطق مختلف و آثار ناملموس شهرستان های استان هرمزگان می پردازد.
وی با اشاره به اینکه شب گذشته شهرستان بندرعباس میزبان مسافران و گردشگران نوروزی بود، افزود: در این شب هنرمندان بندرعباسی به اجرای آیین های سنتی این شهرستان پرداختند.
برومند با اشاره به اینکه یکی از برنامه های جانبی نوروزگاه برپایی نمایشگاههای تخصصی صنایع دستی است، افزود: همچنین در جشن نوروزگاه هنرمندان صنایع دستی، تولیدات و محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می کنند.
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان افزود: نوروزگاه فرصت مناسبی جهت بازاریابی مستقیم برای فعالین این عرصه بوده تا زمینه های معرفی و گسترش عرضه تولیدات و محصولات خود را در سطح کشور فراهم و تقویت نمایند.
جشن نوروزگاه در بندرعباس از یکم تا 13 فروردین ماه هر شب ساعت 20 در معبدهندوهای بندرعباس به معرفی آیین های سنتی، میراث ناملموس، صنایع دستی و غذایی محلی می پردازد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121