اقتصاد آنلاین/رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران، از کشف ۴.۵ تن مرغ در یک واحد صنفی در خیابان خورشید خبر داد و گفت: این واحد صنفی مرغ‌ها را به قصد عرضه به رستوران‌ها با قیمت ۱۸ هزار تومان، دپو کرده بود.
بهروز طالبیان با اعلام این خبر اظهار کرد: امروز (شنبه) سوم فروردین در ادامه برگزاری گشت‌‌های مشترک تعزیرات با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف، به یک واحد صنفی در خیابان خورشید تهران برخوردیم که این واحد صنفی 4.5 تن مرغ را دپو کرده بود و قصد داشت با قیمت 18 هزار تومان به رستوران‌ها عرضه کند.
رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: ضمن تشکیل پرونده برای واحد صنفی متخلف، قیمت مرغ در این واحد صنفی به نرخ مصوب یعنی 11 هزار و 500 تومان اصلاح و با حضور یکی از نمایندگان تعزیرات، بر عرضه مرغ به مردم نظارت شد.
طالبیان با اشاره به حضور گشت تعزیرات در خیابان خسرو شمالی واقع در منطقه ستارخان گفت: در این منطقه نیز به یک واحد صنفی عرضه مرغ برخوردیم که در ابتدا منکر وجود مرغ در واحد خود می‌شد اما با گزارش مردمی مبنی بر مشاهده تخلیه مرغ در ساعات ابتدایی روز، از سردخانه واحد مزبور بازرسی کردیم که مشخص شد، مرغ‌ها را در سردخانه مخفی کرده و از عرضه خودداری می‌کند.
رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی ادامه داد: در این واحد صنفی نیز ضمن تشکیل پرونده مبادرت به عرضه مرغ‌ به قیمت 11 هزار و 500 تومان به مردم کردیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651