ایسنا/فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: در شرق استان تهران ۳۱ ایستگاه پلیس وظیفه نظارت بر تردد رانندگان را بر عهده دارند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: در شرق استان تهران ۳۱ ایستگاه پلیس وظیفه نظارت بر تردد رانندگان را بر عهده دارند.
سردار عبدالرضا ناظری در خصوص حضور پلیس در ایام نوروز اظهار داشت: برابر با سنت حسنه همه‌ساله شهروندان در ایام نوروز اقدام به مسافرت می‌کنند و شرق استان تهران نیز از مسیرهای پرتردد و مسافر پذیر است ، همچنین شرق استان تهران مسیر تردد چند استان می‌باشد.
وی ادامه داد: امنیت مسافران اولویت کاری پلیس است و در شرق استان تهران ۳۱ ایستگاه پلیس وظیفه نظارت بر تردد رانندگان را تا پایان نوروز بر عهده دارد.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: همیاران پلیس، همیاران ترافیکی، پلیس‌های افتخاری و نگهبانان محله در ایام نوروز پلیس را یاری خواهند کرد و از همه شهروندان می‌خواهیم توصیه‌های پلیس را جدی گرفته و تمام موارد را به‌دقت انجام دهند.
ناظری تصریح کرد: رانندگان باید به هشدارهای پلیس توجه کنند و با سرعت مطمئن رانندگی کنند چراکه مردم با قانون مداری می‌توانند سفری ایمن برای خود و سایر شهروندان به وجود بیاورند.
وی یادآور شد: پلیس در آماده‌باش کامل قرار دارد تا شهروندان در ایام نوروز سفری بدون مشکل و بی‌خطر داشته باشند ، همچنین در این ایام به دلیل بالا بودن حجم مسافرت‌ها نیروهای پلیس در مراکز آموزشی ناجا از بسیج استفاده خواهند کرد.
وی گفت: در حال حاضر نرم‌افزارهای هوشمند جاده‌ای و دوربین‌های امنیت در مسیرهای تردد نصب شده است و مسیرهای تردد شرق استان تهران تا حدودی به نرم‌افزارهای امنیتی و دوربین‌های پیشرفته مجهز شده است.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: اعتقاد پلیس این است که رسانه‌ها نقش محوری در خط مقدم نظم اجتماعی را بر عهده‌ دارند.
ناظری در پایان بیان کرد: از زحمات اصحاب رسانه که نقش بسیار ارزشمندی بر عهده‌ دارند ، تقدیر و تشکر می‌کنم و از اینکه در ایام نوروز به کمک‌ ناجا آمده اند بسیار خوشحال و خرسند هستم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651