ایسنا/ دادیار ویژه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: در تعطیلات نوروز دو قاضی کشیک مستقر در دادسرا و یک قاضی سیار جهت رسیدگی به پرونده های حقوقی مردم در این ایام و حفظ حقوق عامه فعال خواهند بود. 
رضا حق‌نظری در حاشیه اجرای طرح گشت نظارتی مشترک دستگاه‌های اجرایی بر اماکن اقامتی و پذیرایی استان با اعلام این خبر اظهار کرد: حسب دستور دادستان کرمانشاه در ایام نوروز به منظور رفاه حال مردم و مسافرین نوروزی که پرونده های حقوقی دارند، دو قاضی کشیک در دادسرا مستقر شده‌اند. 
وی اضافه کرد: همچنین یک قاضی سیار مستقر در دادسرا هر روز از ساعت 10 تا 12 صبح و 17 تا 19 عصر به همراه نمایندگان دیگر دستگاه‌های نظارتی از اماکن اقامتی و پذیرایی استان بازدید خواهند کرد. 
دادیار ویژه دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: طرح گشت نظارتی مشترک دستگاه‌های اجرایی بر اماکن اقامتی و پذیرایی استان به منظور حفظ حقوق عامه از 28 اسفند شروع شده و تا 15 فروردین ادامه دارد. 
وی تاکید کرد: اگر در این بازدیدها موردی از کم فروشی، گران فروشی و... را مشاهده کنیم با واحد متخلف به صورت پلمب واحد و تشکیل پرونده قضایی صنفی برخورد خواهیم کرد. 
حق نظری بابیان اینکه تاکنون در قالب این طرح فعالیت تعدادی از اماکن عمومی استان نیز مورد رصد قرار گرفته، یادآور شد: در بازدیدی که روزهای گذشته از کشتارگاه بیستون داشتیم، این واحد -بجز روز عید - در سایر روزهای تعطیل نوروز فعال بوده و خوشبختانه مشکلی در تامین گوشت قرمز مورد نیاز مردم نیست. 
همچنین محمدرضا راشدی کارشناس بازرسی و نظارت براصناف کرمانشاه نیز از اجرای تشدید نظارتها بر واحدهای صنفی استان در این ایام یاد کرد و گفت: بازرسی اتاق اصناف کرمانشاه در ایام نوروز شش تیم بازرسی را به منظور نظارت بر واحدهای تشکیل داده است. 
وی افزود: علاوه بر گشت‌های نظارتی سیار، شعبه‌ای هم در مرکز اتاق اصناف استان تشکیل شده تا به شکایت حضوری و تلفنی رسیدگی کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :