فارس/ سرهنگ بهنام ویسی‌‌پور در گفت‌وگویی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا در این چند روز بارندگی از سفرهای غیر ضرور بپرهیزند.
رئیس پلیس‌راه استان ادامه داد: بارندگی هم اکنون در مناطق مختلف استان شدید بوده که با طوفان و باد شدید همراه است و کاهش دید برای رانندگی وجود دارد.
این مسؤول از آبگرفتگی بسیاری از معابر خبر داد و گفت: در حال حاضر حجم بیشتر ترافیک مربوط به برگشت است.
ویسی‌پور از مسافرانی که قصد برگشت دارند درخواست کرد تا حد امکان در محلی که اسکان دارند حضور داشته باشند تا وضعیت جوی آرامتر شود.
وی از مسافرانی که قصد عبور از جاده‌های استان را دارند درخواست کرد که خودرو را مجهز به وسایل ایمنی از جمله زنجیر چرخ کرده و همچنین سوخت کافی در خودرو داشته باشند، لباس گرم و آذوقه به اندازه کافی به همراه داشته باشند.
این مسؤول از احتمال ریزش و رانش در جاده‌های کوهستانی استان خبر داد و از رانندگان خواست در این خصوص هوشیار باشند.
رئیس پلیس راه استان با اشاره به تلفات و تصادفاتی که در محورهای روستایی و فرعی صورت گرفته از افزایش 25 درصدی تلفات جاده‌ای خبر داد که بیشتر آن‌ها در جاده‌های اصلی نبوده است.
وی همچنین از کاهش تصادفات جاده‌ای منجر به جرح به نسبت سال گذشته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277