آخرین خبر/ استاندار قم با اشاره به پیش بینی های صورت گرفته از سوی اداره کل هواشناسی و احتمال سیلابی شدن رودخانه قمرود گفت: از ظهر امروز ممنوعیت تردد خودر در بستر رودخانه قم اعمال شود.
دکتر بهرام سرمست در جلسه اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قم با اشاره به لزوم آمادگی دستگاه های استان برای مقابله با وقوع احتمالی سیل، اظهار کرد: با در نظر گرفتن همه شرایط بحرانی می توان از بروز حوادث غیرمترقبه پیشگیری نمود.
وی با اشاره به لزوم اطلاع رسانی به موقع در مورد برنامه های مدیریت بحران استان از طریق رسانه های جمعی و صدا و سیمای استان، خاطر نشان کرد: مردم اخبار را تنها از مراجع ذیصلاح و رسمی پیگیری کنند و از پراکندن شایعات خودداری کنند.
استاندار قم بر ضرورت آمادگی کمیته های امدادی، امنیتی و تامین ارزاق در ایام نوروز تاکید و اضافه کرد: در طول ایام نوروز تمام مدیران دستگاه های اجرایی در محل ماموریت خود حاضر باشند.
سرمست بیان داشت: دستگاه های مسئول باید کانکس و خودروهای مستقر در بستر رودخانه را جمع آوری کنند‌.
مقام عالی دولت در استان تاکید‌ کرد: شرایط عادی است و بحرانی نمی باشد، ولی باید تدابیر لازم برای مواجهه با بحران را اتخاذ کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99