ایرنا/سرپرست جمعیت هلال احمر ملکشاهی گفت: فرد مفقود شده در ارتفاعات روستای انجیر منطقه گچی از توابع این شهرستان ظهر امروز نجات یافت.
حشمت اله شجاعترین دوشنبه اظهار کرد: روز گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام EOC مبنی بر مفقود شدن یک نفر در منطقه گچی حوالی روستای انجیر و محول شدن عملیات جستجو به جمعیت هلال احمر ‌شهرستان ملکشاهی، بلافاصله تیم های تخصصی جستجو و نجات هلال احمر شهرستان ملکشاهی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در حالیکه کار جستجو برای یافتن فرد مفقود شده توسط نیروهای هلال احمر از دیروز آغاز شده بود و تا ساعت ‌های اولیه صبح زیر باران شدید ادامه داشت، متاسفانه تلاش‌های نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان در مرحله اول جستجو نتیجه ای نداشت و مرحله دوم جستجو با روشن شدن هوا آغاز شد.
سرپرست هلال احمر ملکشاهی اظهار کرد: پس از ساعت ها تلاش برای یافتن فرد مفقود شده خوشبختانه ظهر امروز وی که به دلیل خرابی موتورسیکلت و پیاده روی فراوان و سرگردانی در زیر بارش شدید باران دچار خستگی و بی حالی شده بود پیدا و پس از انجام اقدامات اولیه در محل به روستای محل سکونت منتقل و به کانون گرم خانواده ملحق شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a