ایرنا/ «علی زندی فر» شامگاه دوشنبه در گفت و گویی افزود: بخشی از جاده آمره - چهرقان از توابع شهرستان کمیجان امروز در پی بارش شدید باران دچار آبگرفتگی شد که بر اثر آن رانش زمین اتفاق افتاد و در سطح جاده شکاف هایی ایجاد شد.
وی توضیح داد: این مسیر به دلیل ایمنی پایین محدوده تردد تا اطلاع ثانوی مسدود است و تلاش برای ایجاد راه کنار گذر به کار گرفته شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی خاطرنشان کرد: محور جاسب - دلیجان نیز در پی بارش های شدید امروز دچار آبگرفتگی شد که در حال حاضر به علت وجود گل و لای انباشته تردد در آن امکان ندارد.
زندی فر توضیح داد: در جاده میلاجرد ب- خنداب نیز یک پل ارتباطی وجود دارد که در خصوص ایمنی سازه آن با وجود شدت بارش ها اطمینان کافی وجود ندارد و به همین دلیل، تردد وسایل نقلیه سنگین در آن تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است.
6 هزار و 400 کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن راه روستایی است.
روزانه حدود 490 هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای استان مرکزی تردد می کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f