آخرین خبر/ جلسه کارگروه مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ساعت 9 شب دوشنبه پنجم فروردین ماه به ریاست دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه در اتاق جلسه مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان جهت بررسی تمهیدات لازم برای اعزام نیرو و تجهیزات و دارو به مناطق سیل زده در صورت نیاز برگزار شد.
دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جلسه گفت: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آمادگی لازم جهت مقابله با هرگونه بحران احتمالی دارد.
وی تصریح کرد: تمهیدات کافی برای اعزام نیرو و تجهیزات و دارو وجود دارد و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در صورت نیاز با امکانات و نیروهای کامل می تواند به کمک آسیب دیدگان اقدام نماید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در این جلسه برآورد کلی در مورد میزان تجهیزات و امکانات دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انجام و مقرر شد در صورت نیاز تمامی تمهیدات لازم با هماهنگی مدیریت بحران استان انجام شود.
وی افزود: کلیه بیمارستانهای استان نیز آمادگی کافی در این زمینه داشته و در صورت هرگونه حادثه احتمالی امکان مدیریت لازم را دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253