باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان اردبیل از ثبت ۲ میلیون و ۷۸ هزار تردد در جاده‌های استان از زمان آغاز رزمایش ترافیکی نوروز ۹۸ خبر داد.
سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل از ثبت ۲ میلیون و ۷۸ هزار تردد در جاده‌های استان از زمان آغاز رزمایش ترافیکی نوروز ۹۸ خبر داد و گفت: پلیس کمر همت بسته تا ارمغان آور آرامش و نشاط بهاری برای مردم باشد.
وی اظهار داشت: خدمتگزاری به مردم و نظام اسلامی زیر پرچم ولایت توفیقی الهی و مقدس برای پلیس است.
فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه فعالیت‌های شبانه روزی پلیس اردبیل، آرامش و امنیت مسافران نوروزی را در ابعاد انتظامی، ترافیکی و امنیتی تامین کرده است؛ افزود: پلیس کمر همت بسته تا ارمغان آور آرامش و نشاط بهاری برای مردم و مهمانان و مسافران نوروزی باشد.
سردار حسینی با ابراز خرسندی از آمار منفی تصادفات فوتی در محور‌های مواصلاتی و جاده‌های استان در نوروز ۹۸ اظهار داشت: امیدواریم با برنامه ریزی هدفمند و اتخاد تدابیر مثبت و جامع در حوزه‌های ترافیکی این روند باز ادامه داشته و شاهد حتی وقوع یک مورد تصادف هم نباشیم.
وی از ثبت ۲ میلیون و ۷۸ هزار تردد در جاده‌ها و محور‌های مواصلاتی استان از آغاز رزمایش ترافیکی نوروز ۹۸ خبر داد و افزود: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵ درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی استان اردبیل، اخلاق حسنه، رافت اسلامی و اقتدار قانونی را اساس کار پلیس عنوان کرد و گفت: اعتماد عمومی و رضایت مردم پشتوانه محکمی برای ناجا در اجرای اثربخش طرح‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253