ایسنا/ رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل از جابجایی بیش از ۲۳ هزار نفر مسافر نوروزی در استان خبر داد.
علی رحمتی در بازدید از پایانه مسافربری شهر خلخال با اعلام این خبر گفت: از ۲۵ اسفند۹۷ تا پایان روز ۳ فروردین ۹۸ بیش از ۲۳ هزار نفر مسافر نوروزی توسط ۲ هزارو ۹۰۰ سرویس جابجا شده است.
وی افزود: امسال در طرح نوروزی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل در کنار ۱۲۰ اکیپ راهداری، هزار و ۲۰۰ دستگاه ناوگان عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری نیز به مسافران و هموطنان عزیز خدمات ارائه می کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیــل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و از افزایش۲۷ درصدی سفر زائران راهیان نــور در قالب طرح ستاد نوروزی خبر داد.
عضو شورای اداری استان اردبیل گفت : تاکنون ۷۹۲ نفر زائر سرزمین نـــور با ۱۹ سرویس جهت زیارت کربلای شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل فعالیت ۵۹ شرکت و موسسه مسافربری در استان را یادآور شد و خاطــر نشان کرد : در ایام تعطیلات نوروزی کرایه ناوگان عمومی مسافری به دلیل یک سر خالی بودن ۲۰ درصد افزایش یافته که بعد از اتمام طرح نوروزی به روال عادی باز خواهد گشت.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای اردبیــل مسافرت با ناوگان عمومی را ارزان، مطمئن و بسیار ایمن دانست و گفت: نظارت ویژه ای بر عملکرد شرکت های مسافربری استان داریم و اگر هموطنان عزیز در ارائه خدمات این شرکت ها با مسئله یا مشکلی مواجه شدند می توانند هرگونه شکایات خود را جهت پیگیری به سامانه های ۱۰۰۰۱۴۱ و ۳۰۰۰۱۴۱ ارسال کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253