فارس/ رییس پلیس راه اردبیل با اشاره به لغزنده بودن سطح اکثر جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان گفت: مسافران و رانندگان حتما تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ را همراه داشته باشند و از انجام مسافرت‌های غیرضروری در دو روز آینده اجتناب کنند.
سرهنگ حجت فتاحی با اشاره به لغزنده بودن سطح اکثر جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان ضمن هشدار به مسافران نوروزی اظهار کرد: باتوجه به بارش برف تردد از گردنه «صائین» و محور «خلخال- اسالم» به علت بارش برف فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
وی با اشاره به اینکه اکثر محورهای مواصلاتی استان به جهت بارش برف و باران خیس و لغزنده است از رانندگان خواست با احتیاط و صبر و حوصله رانندگی کرده و پایبند به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی باشند.
رئیس پلیس راه استان اردبیل تصریح کرد: همچنین در محور مشگین شهر و گرمی _ بیله سوار پدیده مه آلودگی منجر به کاهش دید افقی رانندگان شده است.
وی در ادامه با اشاره به ریزش کوه در جاده سرچم _ اردبیل نیز گفت: با توجه به بارش برف و باران شاهد ریزش کوه در جاده سرچم بودیم ولی این ریزش حاد نبوده و خوشبختانه خسارتی به بار نیاورده و نگرانی ندارد.
فتاحی با بیان اینکه کلیه اکیپ‌های پلیس‌راه، راهداری، اورژانس و هلال احمر در آمادگی تمام هستند افزود: با توجه به اینکه بارش برف و باران در روزهای آتی هم ادامه خواهد داشت مسافران و رانندگان حتما تجهیزات ایمنی به‌ویژه پتو، لباس گرم و زنجیر چرخ را همراه داشته باشند و از انجام مسافرت‌های غیرضروری در دو روز آینده اجتناب کنند.
رئیس پلیس راه استان اردبیل در پایان بااشاره به اتمام مرحله اول مسافرت‌های نوروزی گفت: اکثر محورهای مواصلاتی استان باتوجه به برگشت مرحله اول مسافرت‌های نوروزی شلوغ است که دراین راستا رانندگان قوانین راهنمایی و رانندگی را جدی بگیرند و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253