خبرگزاری صدا و سیما/رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت : مجازات سنگینی در انتظار عاملان سرقت مسلحانه از دو طلافروشی در بازار کرمان است.
یدالله موحد که امروز به همراه فرمانده انتظامی استان کرمان از محل وقوع جرم بازدید کرد بر ضرورت تسریع در شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت در اسرع وقت تاکید کرد و گفت: اقدام این مجرمان، در حکم محاربه است و مجازات سنگینی در انتظار آنها است . سردار بنی اسدی فر فرمانده انتظامی استان کرمان هم از آغاز اقدامات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت مسلحانه خبر داد .
سه سارق که یکی از آنها مسلح بوده است حدود ساعت 20 دیشب اقدام به سرقت از دو واحد طلافروشی در بازار شهر کرمان کردند. سرهنگ فدا فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت این افرد مقداری طلا از دو واحد طلافروشی سرقت و هنگام فرار دو نفر را زخمی کردند که زخمی شدگان سریع به بیمارستان منتقل شدند. بگفته منابع رسمی ، یکی از مصدومان که در بازار دستفروشی میکرد در بیمارستان درگذشت.
در همین حال مرکز اطلاع رسانی پلیس با انتشار جزئیات حادثه ، از شهروندان خواست از نقل و انتشار هرگونه شایعه در این زمینه خودداری و در صورت مشاهده مورد یا موارد مشکوک سریع به پلیس گزارش دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی