ایمنا/کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی ناپایدار طی سه روز آینده بر روی استان گفت: امروز و فردا در بیشتر مناطق به ویژه غرب استان اصفهان بارش‌های رگباری و طوفان لحظه ای پیش‌بینی می‌شود.
حجت‌الله علی عسگریان با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار بر روی استان طی سه روز آینده است، اظهار کرد: بر این اساس طی این سه روز افزایش ابر، وزش باد شدید گاهی طوفان لحظه‌ای و گرد و خاک محلی پیش‌بینی می‌شود.
وی ادامه داد: امروز بارش‌ها به‌ ویژه در مناطق غرب و شمال استان به‌صورت رگبار و رعد و برق است و روز جمعه احتمال رگبار پراکنده وجود دارد.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به اینکه فردا پدیده غالب وزش باد شدید و حتی طوفان لحظه‌ای در سطح استان است افزود: در عین حال بارش‌های پراکنده برای غرب استان پیش‌بینی می‌شود.
علی عسگریان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در استان اصفهان تغییر محسوسی نخواهد داشت گفت: بر این اساس بیشینه و کمینه دما در کلانشهر اصفهان به ترتیب ۲۵ و ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد بود.
وی اضافه کرد: در این بازه زمانی خور و بیابانک با دمای ۳۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرمترین و بویین و میاندشت با دمای یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان با اشاره به بارش‌های پراکنده شب گذشته گفت: در شهرهای فریدونشهر ۷.۴ میلی‌متر، گلپایگان ۱.۳ میلی‌متر ، خوانسار ۲.۱ میلی‌متر، چادگان یک دهم میلی‌متر و داران و بویین و میاندشت کمتر از یک دهم میلی‌متر بارش طی ۲۴ ساعت گذشته به ثبت رسیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18