خبرگزاری صدا و سیما/عامل قتل زنی که جسدش دیروز در اطراف دلوار کشف شده بود، شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان گفت: فردی که پس از قتل یک زن در شهر بوشهر جسدش را در جاده ای اطراف شهر دلوار رها کرده بود کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
سردار خلیل واعظی افزود: 26 فروردین خبر مفقودی زنی 41 ساله به کلانتری تنگگ اعلام شد و یک روز بعد جسد این مفقودی در حالیکه سوخته بود در یکی از جاده های اطراف شهر دلوار کشف شد.
وی گفت: با تلاش های کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی استان فردی که با خانواده مقتول دارای ارتباط خانوادگی بود به عنوان متهم شناسایی و دستگیر شد. در بازجویی ها متهم اعتراف کرد با سوء استفاده از اعتماد خانوادگی به قصد سرقت طلاهای مقتول وی را در منزلش خفه و پس از سوزاندن جسد، به منظور پنهان کردن سرنخ های احتمالی کشف حادثه، آن را در جاده های اطراف دلوار رها کرده بود.
سردار واعظی با بیان این که منزل قاتل و مقتول در یکی از محله های شهر بوشهر و نزدیک به هم قرار دارد افزود: با اعتراف متهم به جرمش، طلاهای مسروقه از منزلش کشف و خودروی مورد استفاده وی توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان همچنین در خصوص کشف جسد نیمه جان یک خانم دیگر در شهر دلوار گفت: این خانم همچنان در مرکز درمانی تحت مداواست و وضعیت وی رو به بهبود است و برابر بررسی های پلیس هیچ عامل دومی در این حادثه نقش نداشته است .
سردار واعظی با تشکر از خویشتنداری مردم و رسانه ها در مواجهه با حواث انتظامی به شهروندان توصیه کرد: در ارتباطات خانوادگی و انتخاب دوستان خانوادگی با نهایت دقت و هوشیاری عمل کند و به افرادی که شناخت کافی ندارند به راحتی اعتماد نکنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22