رکنا/پسر جوان که به هواخواهی زن تنها که با چند کارگر شرکت حمل و نقل درگیر شده بود پس از قتل قصد فرار از کشور را داشت که دستگیر شد.
ساعت 22:30 نهم اسفند ماه سال گذشته درگیری خونینی مقابل یکی از برج های مسکونی محدوده دریاچه چیتگر به کلانتری 181 عوارضی اعلام شد .
با حضور مأموران کلانتری مشخص شد جوانی 28 ساله به علت اصابت جسم تیز به ناحیه چپ قفسه سینه دچار جراحت شدید شده که بلافاصله هماهنگی های لازم انجام و این جوان به بیمارستان منتقل شد ؛ با وجود انجام اقدامات درمانی ، در ساعت 30 دقیقه بامداد 10 اسفند ماه به کلانتری 181 اعلام شد که این جوان فوت کرده است.
بدین ترتیب پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل و برای رسیدگی در اختیار اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات میدانی از همان شب حادثه از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی آغاز شد .
در تحقیقات از همراهان مقتول مشخص شد که مقتول و همراهانش ، روز 9 اسفند ماه 97 به عنوان کارگر یک شرکت حمل و نقل از منطقه شهریار اقدام به جابجایی اسباب و اثاثیه منزل یک خانم به یکی
از برج های مسکونی در محدوده دریاچه چیتگر کرده اما در پایان کار بر سر میزان هزینه اسباب کشی با این خانم اختلاف پیدا کردند .
برابر اظهارات شاهدان صحنه جنایت ( همراهان مقتول ) با حضور یکی از بستگان این خانم ، مقتول با وی درگیر و از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته است .
با شناسایی "امیر" 30 ساله به عنوان عامل جنایت ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی موفق به شناسایی محل سکونت وی در شهرستان اسلامشهر شده و در مراجعه به این محل اطلاع پیدا کردند که وی پس از ارتکاب جنایت ، همان شب از محل سکونت خود نیز متواری شده است .
تحقیقات و اقدامات ویژه پلیسی برای دستگیری "امیر " قرار داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم اطلاع پیدا کردند متهم به استان سیستان و بلوچستان – منطقه ایرانشهر متواری شده و قصد داد تا چند روز آینده به صورت غیرقانونی از کشور خارج شود ؛ بلافاصله هماهنگی های لازم با دستگاه قضایی انجام و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به شهرستان ایرانشهر اعزام شدند و سرانجام در مورخه سه شنبه 28 فرودین ماه سال جاری متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .
"امیر" در همان تحقیقات اولیه به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت با سلاح سرد اعتراف کرد .
وی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : " شب حادثه به قصد رفتن به میهمانی از خارج شده و می خواستم به باغ تالار یکی از دوستان خود در منطقه شهریار بروم که زن جوان با من تماس گرفت و عنوان کرد با کارگران حمل و نقل اسباب و اثاثیه درگیر شده است ؛ بلافاصله مسیر حرکت خود را به سمت دریاچه چیتگر تغییر داده و خودم را به آنها رساندم.
وی افزود: پس از پیاده شدن از ماشین ، ابتدا با کارگران درگیری لفظی پیدا کرده بودم اما با بالا گرفتن درگیری ، در یک لحظه با برداشتن چاقو از داخل ماشین یکی از آنها را با چاقو زدم که همانجا روی زمین افتاد و من نیز به سرعت فرار کردم ؛ پس از متواری شدن از تهران قصد داشتم تا از طریق دریا به یکی از کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس که احتمال زیاد عمان بود متواری شوم اما چند ساعت قبل از حرکت دستگیر شدم " .
سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با دستگیری و اعتراف صریح متهم ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است " .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651